Про компанію

Про компанію

Ласкаво просимо на сайт компанії "Фото-Сервіс"!

Наш сайт створений для тих, хто не хоче бігати по фотостудіям і замовляти друк фотографій, вистоюючи в черзі і пояснюючи ще сонному приймальнику, що й до чого. Або немає часу, тому що є справи важливіші. Або немає можливості фізично переміщатися по пояс в каламутній рідині снігу й дощу (або по жарі)... Загалом, завжди знайдуться обставини.

А подарований в минулому десятилітті фотоальбом порошиться на поличці десь в шафі і служить німим докором вам... А мама просить вислати фотографії онуків, щоб хвалькувато показувати сусідам "Яка красива внучка!" або "Он який чоловік зростає!"... А Вам все колись і колись. Ми весь час поспішаємо, у нас завжди купа інших справ... СТОП!

Прямо зараз і прямо тут одним кліком (добре, двома) мишки, ви надсилаєте весь архів своїх фотографій, які ось уже майже займають «всю пам'ять комп'ютера». І готово! Вам не доведеться нікуди бігти і шукати друк фотографій дешевше (їх же багато!) І навіть забирати роздруковані фотографії вам немає потреби: ми привеземо їх вам самі!

Цікаво? Тоді поїхали далі! Отже, щоб заощадити ваш час, ми пропонуємо скористатися нашою послугою " друк фотографій онлайн". Далі, ми просто розпишемо перелік наших можливостей, і ви самі зрозумієте, наскільки зручно і просто замовити друк фотографій через інтернет саме у нас.

  • Зручне та швидке завантаження фотографій на сайт. Ми подбали про те, щоб ви без зайвих зусиль і особливих знань прикладної інформатики змогли завантажити через Інтернет свої фотографії на наш сайт для подальшої їх обробки та друку. Вашій увазі представлений зручний і простий інтерфейс.
  • Зберігання ваших неоформлених замовлень на протязі місяця. Припустимо, у вас є певні обставини, що не дозволяють оформити замовлення цієї хвилини. Ми подумали про ваш комфорт: завантажені фотографії, не оформлені у замовлення, протягом місяця зберігаються на нашому сайті. Так що вам не доведеться повторно вибирати і завантажувати фото через тиждень-два або навіть три.
  • Мегасучасна фотолабораторія NORITSU 37 (одна з двох існуючих в Україні). Лабораторія, обладнана самими інноваційними технологіями. Якість друку перевершує навіть будь-які сміливі очікування.
  • Блискавична доставка. По Києву доставка здійснюється в день замовлення або на наступний робочий день, а в інші міста – через 1-2 робочих дні.
  • Знижки, бонуси, подарунки. Індивідуальний підхід. Це означає, що при великій кількості фотографій, Вас очікують суттєві знижки, а при замовленні від 1000 грн. – доставка оплачується за наш рахунок!
  • Досвід. Досвід – це величезний плюс. Наші співробітники друкували фотографії динозаврів з плівки. Так що нас важко здивувати, і немає питання в фотодруку, в якому б ми не розбиралися.

До всього іншого ми також надаємо всі види і формати друку. Навіть такі, як 30х40, 30х45, 30х60, 30х90. Ми пропонуємо матеріали для друку фотографій на ваш вибір: хочете - шовк, хочете - металік... А не хочете – є стандартні: глянець та матовий папір.

Якщо ви вже вирішили скористатися нашими послугами в ісвоєму місті, ми раді будемо вам допомогти – друк фотографій з доставкою в Київ і такі міста, як: Вінниця, Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Сімферополь, Суми, Севастополь, Тернопіль, Ужгород, Харків, Хмельницький, Херсон, Черкаси, Чернігів, Чернівці та інші...

Фото-Cервіс відкритий для вас завзжди! Ласкаво просимо!

Ласкаво просимо!

Відновлення паролю