Доставка та оплата

Доставка кур'єром по Києву

 

Замовлення на друк фотографій, прийняті в робочi днi до 16-00, будуть доставлені на наступний робочий день з 13-00 до 22-00. Замовлення, оформлені в робочi днi після 16-00 або в сб-нд, будуть доставлені через один робочий день. Фотокартини друкуються 2-4 робочих дня і доставляються на наступний робочий день після готовності.

 

Умови доставки:

Мінімальна сума замовлення 70 грн.
Замовлення на друк фото до 1000 грн. 70 грн.
Замовлення на друк фото від 1000 грн. Безкоштовно!
Замовлення на фотокартини + фотодрук 70 грн.

Оплата при отриманні замовлення або банківською картою. Обов'язковою умовою друку та доставки фотографій є підтвердження замовлення по телефону нашим менеджером!

 

Просимо звернути увагу! Ми доставляємо в межах міста, але не по всьому місту .


 

 

Самовивіз у м. Києві

 

У період карантину пункт самовивозу в сб і нд не працює. Ціни на друк фотографій дійсні тільки при оформленні замовлення через сайт.

По готовності  замовлення можна забрати в нашому офісі за адресою м. Київ, метро Оболонь, площа Оболонська, 6. Термін виконання : фотодрук - 1 робочий день, фотокартини - 4 робочих днi.

Мінімальна сума замовлення 70 грн.

Розрахунок здійснюється платіжними картами Visa/MasterCard або термінал ПриватБанку при оформленні замовлення.

 

Доставка Новою Поштою по Україні

 

Надруковані фотографії, ви зможете отримати у відділенні " Нової Пошти" через 1-3 робочих дня з моменту оформлення замовлення. Друк та доставка фотокартин займає 2 - 5 робочих днів.

 

Умови доставки:

Мінімальна сума замовлення 70 грн.
Замовлення на друк фото до 1000 грн. За таpифом Нової Пошти
Замовлення на друк фото від 1000 грн. Безкоштовно!
Замовлення на фотокартини + фотодрук 65 грн.

Розрахунок здійснюється платіжними картами Visa/MasterCard, через термінал ПриватБанка або при отрпиманні замовлення у відділенні кур'єрської служби. Пересилання грошей через кур'єрську компанію сплачує замовникк. Обов'язковою умовою друку та відправлення фотографії для нових користувачів є підтвердження замовлення по телефону нашим менеджером !

Ласкаво просимо!

Відновлення паролю