Профайли

Профайли

У деяких випадках окремі кольори на відбитку можуть відрізнятися від кольорів на моніторі, що пов'язано з більш меншим колірним охопленням мінилабораторії по відношенню до монітора.

Тому, щоб оцінити майбутній відбиток на моніторі, потрібно:

  1. апаратно відкалібрувати монітор
  2. Завантажити профайл Noritsu 37 (завантаження доступне тільки для активних користувачів сервісу онлайн друку фотографій)
  3. додати профайл в список операційної системи Windows XP, Vista, 7:C:\Windows\system32\spool\drivers\color, або натиснути правою кнопкою по файлу і у вікні натиснути пункт меню "встановити профайл". (у Mac OS X профайли розташовуються в папці Library/ColorSync/Profiles)
  4. В Adobe PhotoShop обрати пункт "View-Proof Setup-Custom". В "Device to Simulate" вибрати необхідний профайл. Проконтролюйте, щоб галочками були помічені функції "Black Point" "Compensation" та "Preview", а в "Preserve RGB Numbers" - галочка була знята. Алгоритмом "Rendering Intenf" обран "Perceptual". У випадках, коли контраст монітора відчутно вище контрасту відбитка, включіть режим "Simulate Paper Color" та натисніть кнопку "Save"
Профайли

Тепер при натисканні комбінації "Ctrl+Y" ми можемо бачити як змінюються кольори, які не потрапляють в гаму друкованого пристрою. Як правило, зміни не помітні, але в разі потреби їх можна підкорегувати за допомогою інструментів "Curvers", "Hue/saturation" та ін.

Компанія Adobe рекомендує цей режим в якості інформаційного і не радить застосовувати до зображення надмірно великі корекції, для досягнення максимальної схожості з оригіналом. Це неможливо.

Для прикладу, ви можете переглянути дані зображення:

 

Оригінальне зображення

Оригінальне зображення
 

Перегляд зображення у спеціальному режимі

Перегляд зображення у спеціальному режимі

Ласкаво просимо!

Відновлення паролю