Обладнання

Обладнання

Цифрова фотолабораторія Noritsu QSS-37

Цифрова мініфотолабораторія Noritsu QSS-37 - це професійний, ефективний і мультифункціональний мінілаб, що дозволяє надавати найширший спектр послуг для найвимогливіших клієнтів.

Висока якість надрукованих фотографій досягається за допомогою лазерної системи експонування мінілаба Noritsu QSS-37. Оператор може отримати "живі", високоякісні фотовідбитки з розподільною здатністю до 300 dpi:

  • Технологія обробки зображення "AccuSmart" дозволяє максимально точно передавати натуральні кольори і відтінки зображень, які фотограф побачив під час зйомки. Ця технологія дозволяє нам отримувати відбитки чудової якості
  • Noritsu QSS-37 підтримує режим "швидкої обробки" з використанням хімічних реагентів "Fujifilm CP-49E" та фотопапіру "Fujifilm Color", щоб забезпечувати високоякісний сервіс "в один підхід", що дозволяє здійснювати швидкий друк фотографій з можливістю їх негайної видачі клієнту
  • Можливість друку великих зображень. Максимальна ширина використовуваного фотопаперу - 305 мм (12"), а максимальна її довжина - 914,4 мм (36"), що значно розширює можливості фотодруку.

Додаткові можливості

Слід зазначити, що мінілаби QSS-37 надають найширший спектр можливостей для фотодруку. Дані апарати підтримують технологію MD-2 Unit, Bravo II/Rimage CD writers, запис DVD та інші корисні можливості, які дають можливість надавати самий різнобічний сервіс для клієнтів фотолабораторії.

Noritsu HS-1800 (фільм-сканер)

Це сучасний компактний сканер фотоматеріалів, який використовується багатьма фотолабораторіями в усьому світі. Його також часто використовують в різних архівних установах для оцифровування архівних плівок, що зберігаються там.

Фільм-сканер Noritsu HS-1800 чудово інтегрований з нашою мініфотолабораторію, що робить нашу роботу більш ефективною та оперативною.

Завдяки використанню такого сучасного і потужного апарату для сканування, ми можемо гарантувати нашим клієнтам високу якість відсканованих матеріалів. А за допомогою спеціального професійного програмного забезпечення, досвідчені співробітники нашої фотолабораторії зможуть максимально знизити спотворення зображення, отриманих в результаті механічного пошкодження негативів, хімічного впливу, негативного впливу зовнішнього середовища і часу.

Основні технічні характеристики Noritsu HS-180

  • Швидкість сканування до 2220 кадрів/год (6х4)
  • Сканування найрізноманітніших форматів плівки: 135, 120, 220
  • Підтримка сканування негативів і слайдів
  • Висока роздільна здатність отриманих цифрових зображень (до 5028x10202 пікселів)
  • Тональна розподільна здатність 8/16 біт на канал
  • Програмне забезпечення "Digital ICE 3" видаляє сліди пилу, подряпин та відбитків пальців з зображення
  • Цифрове маскуюче програмне забезпечення для корекції подряпин в емульсійному шарі фотоплівки

Ласкаво просимо!

Відновлення паролю